Groepen
Nieuws
Agenda
Berichtenarchief
facebookYouTubeFlickrTwitter
school wassenaar

Deze school maakt onderdeel
uit van de SKOW.

Janny en Clara: koninklijk!

Al meer dan 35 jaar zijn Janny en Clara werkzaam op onze school. Zij doen dit geheel belangeloos! Ook op andere terreinen zetten zij zich in als vrijwilligster: o.a. voor de parochie (wijkcontacten en administratie) en de maatschappij (inzamelen van gebruikte kleding en het organiseren van de jaarlijkse collecte voor het longfonds). Het is dan ook niet verwonderlijk dat het Zijne Majesteit de Koning heeft behaagd om beiden te onderscheiden en hen te benoemen tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vanmorgen werden hun de versierselen opgespeld die daarbij horen door de waarnemend burgemeester van Wassenaar. Onze welgemeende felicitaties gaan hierbij uit naar Janny en Clara!

Deze diashow vereist JavaScript.